• header1
  • header2
  • header3
  • header4
  • header5
  • header6
header11 header22 header33 header44 header55 header66
estetik cerrahi

Op. Dr. Oytun İdil (Plastik ve rekonstrüktif cerrahi uzmanı)

estetik cerrahi 1970 doğumludur.

estetik cerrahi Tıp eğitimini İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesinde (1988-1994) almıştır.

estetik cerrahi Uzmanlık eğitimini 1994-2000 yılları arasında Bursa Uludağ tıp fakültesi plastik cerrahi kliniğinde almıştır.

estetik cerrahi Uzmanlığını tamamladıktan sonra bir süre Bursa Konur hastanesinde uzman doktor olarak bulundu.

estetik cerrahi 2004 yılından beri İstanbulda özel hekim olarak çalışmaktadır (Nisa hastanesi, Femme estetik-Ulus, Oksiart estetik merkezi-Ulus, büyükçekmece Kolan hastanesi, Clinicİstanbul-Mecidiyeköy, Güngören Kolan hastanesi, Estetistanbul saç ekim, Betty beauty club, Maya mecidiyeköy), 2015 yılından beri hastalarını nişantaşında kendi muayenehanesinde kabul etmektedir.estetik cerrahi 2018 AVN hatırası... Hustler yetenek avcısı!..


estetik cerrahi Mesleki olarak ilgisini en çok erkek genital estetiği, göğüs estetiği, implantla popo büyütme (hem erkekte hem kadında), silikon implantla bacak estetiği, yüz estetiği (yüz germe teknikleri, endoskopik yüz germe) çekmektedir. Pek sık yapılmayan bir çok ameliyatı yapmaktadır (gırtlak çıkıntısının -adem elması- küçültülmesi, yanak yağlarının alınması (Bişektomi, Beverly hills yanağı), drooling ameliyatı yani spastik çocuklarda ağız salya akıntısının kesilmesi vs). Cerrahi dışında, ameliyatsız estetiklerden sadece dolgu, botox enjeksiyonları ve PRP uygulamalarını yapmaktadır.

estetik cerrahi İstanbul üniversitesi İstanbul tıp fakültesinde tıp eğitimini aldığı 1988-1994 yılları arasında amatör ve profesyonel olarak çizerlikle uğraştı (Gırgır, Fırt, Çarşaf, Pişmiş kelle, RH+, Deli dergilerinde karikatür ve çizgi roman çizdi). Bursa da bulunduğu 1994-2000 yılları arasında Bursa da bulunan ve sağlık bakanlığına broşür, film, animasyon üreten J.İ.C.A. da bazı çalışmalar (deneysel cell-animasyon, broşürlerin resimlenmesi, flip-chart resimlenmesi gibi) yaptı. 2000 yılından beri rutin çizmeyi bırakmıştır, hobi olarak internet teknolojileri konusunda kendisini geliştirmektedir. Web sitelerini kendi kodlayıp hazırlamaktadır. Kozmoloji, yapay zeka, teorik (kuramsal) fizik ve kuantum fiziği konuları (dolanıklık, atomaltı parçacık fiziği, sicim teorileri vs) ilgisini çekmektedir.

estetik cerrahi 2018 AVN de, Rocco Siffredi ile birlikte..


estetik cerrahi Mick Blue ve eşi Annika Albrite


estetik cerrahi Burun estetiği hiç ilgisini çekmemektedir, burun estetiği yapmamaktadır.

estetik cerrahi Amatör denizci ve kısa mesafe amatör telsizci belgesi sahibidir.

estetik cerrahi Kuzey kutbu, 90 derece tam kutup noktası.. 2011.. Türkiye'den kuzey kutbuna turistik amaçlı giden ilk kişi! (sertifikası var).


estetik cerrahi Star Tv de yayınlanmış olan "46 yok olan" dizisinde 3 bölümde rol almıştır.. Dizide bir plastik cerrahı canlandırmıştır..

estetik cerrahi Edgar Allan Poe, H. P. Lovecraft, P. K. Dick, Kurt Vonnegut Jr., Ray Bradbury, favori yazarlarıdır.

estetik cerrahi Alexis Texas ile birlikte...


estetik cerrahi Sinema, denizcilik, edebiyat, animasyon, çizgi roman, kuantum fiziği, kozmoloji, bilişim (web tasarımı, grafik, video editing, Blockchain teknolojisi) özel ilgi alanlarıdır..

estetik cerrahi Son yıllarda nadir olan boş vakitlerinde özel bir çizgi roman projesi üzerinde de çalışmaktadır (2020-22 de bitirmeyi ve yayınlamayı planlıyor).

estetik cerrahi Britney Amber ile..


estetik cerrahi Kuzey kutbu (kutup noktasına Türk bayrağı dikmiştir), Güney kutbu, Arjantin, Meksika, Rusya, Fransa, İspanya, Portekiz, A.B.D., Bahamalar, KKTC, Jamaika, Haiti, Norveç, İsveç, Yunanistan, Almanya, Japonya gibi ülkeleri gezmiş, gezmeye devam etmektedir.

estetik cerrahi 70000 tons of metal, Cruise festivali..

estetik cerrahi 70000 tons of metal, Cruise festivali.. Rhapsody vokalisti Fabio Lione ile..


estetik cerrahi Yurtdışında özellikle müzik festivallerine sıkça katılmaktadır.. Hellfest, 70000 tons of metal, Full metal holiday, Megacruise gibi..

estetik cerrahi Mia Malkova ile birlikte...


estetik cerrahi Yerli ve yabancı tıp dergilerinde yayınlanmış makaleleri vardır.

estetik cerrahi Bir çok kez medyada yer almış, estetik cerrahi konusunda danışmanlık yapmıştır..

estetik cerrahi Antarktika... 2012..


estetik cerrahi Op. Dr. Oytun İdil, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi derneğinin ve Estetik plastik cerrahi derneğinin üyesidir..

estetik cerrahi 2018 AVN hatırası..


estetik cerrahi 2015 Hellfest, Clisson - Fransa


estetik cerrahi 2018 Miami, Rockn roll ribs.. İron maiden bateristi Nicko McBrain'in et lokantası..


estetik cerrahi Antarktika'da kambur balinalarla köşe kapmaca...


estetik cerrahi Temmuz 2011, kuzey kutup noktasına varış anı... GPS verileri: N 90.00.000 W 107.58.595 Tam kuzey kutbu noktası.. Videoda 5. dakika 10. saniye...


estetik cerrahi Animasyon denemesi..


estetik cerrahi Çizimlerimden bazı örnekler..


estetik cerrahi Üç bölümünde kısa rol aldığım, Star Tv dizisi "46 yok olan".. Bu dizi bugünlerde Netflix'de yayınlanıyor...


Op. Dr. Oytun İdil - medya


Op. Dr. Oytun İdil    / Plastik & Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı          Adres: Rumeli cad. No:3 D:1 Nişantaşı, Şişli - İstanbul / Türkiye
GSM: 0 533 569 0649 - 0 505 296 5569         Muayenehane tel: 0 212 296 3656 - 0 505 137 1393