• header1
  • header2
  • header3
  • header4
  • header5
  • header6
header11 header22 header33 header44 header55 header66
estetik cerrahi

Erkek genital ameliyatları ile ilgili videolar

Erkek genital estetiği ameliyatları ile ilgili o kadar fazla yanlış bilgi dolaşıyor ki ortalıkta inanamazsınız. Ben gördükçe hayretler içinde kalıyorum. Bunların bazıları bilinçli olarak söyleniyor, yalan yani. Sırf hasta çekmek için "YALAN" söyleyen klinikler var.. Bu kadar sert çıkışmama kızmayın, bu konuda ipin ucu kaçmış durumda. Neler neler söyleniyor. Yok efendim asıcı bağı kesmeden, alttan uzatma yapıyoruz; yok alttan 3 santim, üstten 3 santim, 3+3 toplam 6 santim uzatma yapıyoruz... Adını koyalım, bunlar yalandır... Aslında penis büyütme ameliyatı bir ilüzyon ameliyatı değildir; yani ameliyattan sonra penis dokusu "büyümüş gibi gelmez gözünüze", "fiziki olarak gerçekten uzar ve kalınlaşır". Bu sitede mümkün olduğunca bu ameliyatların doğrusunu anlatmaya çalıştım. Bu tarz ameliyat olacak hastaların işin doğrusunu öğrenmesi gerekir.

Diğer yandan bilinçli olarak değil belki ama bu ameliyatları hiç yapmadığı halde mantık yürütüp bu konuda yanlış demeçler veren cerrah arkadaşlar da var maalesef.. Sık sık duyduğum bir saçmalık şu mesela: "Sizin penis boyu normal, zaten bu ameliyatlar penisi küçük olanlara yapılıyor"... Bunu söyleyen çok cerrah olduğunu duyuyorum hastalardan. KÜLLİYEN YANLIŞ! Doğrusu tam tersi: penis büyütme ameliyatları, penis ne kadar ufaksa o kadar başarısız olur. Ben mikropenislilere yapmıyorum mesela. İşe yaramaz çünkü. NEDEN? Çünkü penis büyütme ameliyatında penis dokusunun bütünlüğü bozulmadan içeriden dışarı kaydırılır; yani uzatma işlemi tamamen penisin cesameti ile orantılıdır (araya bir parça konmuyor, eldeki doku kullanılıyor). Daha büyük penise sahip kişilerde penis büyütme daha iyi sonuç verir. Penis ne kadar küçükse uzama o kadar az olur. Mikropenisli kişilerde (ereksiyonda penis boyu 5 cm ve altında ise mikropenis kabul ediliyor) uzatma işlemi bir işe yaramaz! Ama bu ameliyatları bir kez bile yapmamış cerrah arkadaşlar maalesef düz mantık yürütüp hastalara böyle söyleyebiliyor. Ameliyatın adı penis büyütme ya, muhtemelen penisi küçük olanlara yapılıyor diye düşünüyorlar, YANLIŞ!!!... Bu site, bu konudaki 15 yıllık tecrübemi paylaşmak ve işin doğrusunu anlatmak için hazırlandı..Bu konularda hazırladığım videoları buradan izleyebilirsiniz. Bazı videolar oldukça uzun, ama eğer bu tarz ameliyatlarla ilgileniyorsanız (hasta yada bu ameliyatları yapacak bir cerrah olarak ilgileniyorsanız) lütfen videoları sabırla izleyin. Hala aklınızda sorular kalırsa bana e-mail ile, cep telefonum yoluyla, whatsapp ile yada skype üzerinden görüntülü görüşme ile danışabilirsiniz...

Buradaki bilgi ve fikirlerin bana ait olduğunu unutmayınız. Başka cerrahlar farklı fikirlere sahip olabilir; tutup da "Hayır! O öyle değil, böyle!" demeyin bana. Hatta "Falan kitapda öyle yazmıyor, doğrusu şu" bile demeyin bana (O kitapda yanlış yazıyor diye cevap veririm size). Ben tamamen 2004 yılından beri kendi çalışma şeklim, ameliyatta yaptığım modifikasyonlar ve tecrübelerim ışığında yazıyorum, söylüyorum bunları. Tamamen beni bağlar.. Umarım bilgiye ulaşmak isteyenlere faydalı olur..estetik cerrahi 1 - Penis cerrahisi üzerine genel bilgi..

estetik cerrahi 2 - Neler yapıyoruz?

estetik cerrahi 3 - Büyüklüğü mü önemli, işlevi mi?

estetik cerrahi 4 - Büyüme ereksiyonda da farkediliyor mu?

estetik cerrahi 5 - Anestezi

estetik cerrahi 6 - Penis büyütme için en uygun vakalar kimlerdir?

estetik cerrahi 7 - Başarılı bir ameliyat için..

estetik cerrahi 8 - Penis uzatma üzerine.. Asıcı bağın kesilmesi (AMAN ALLAHIM!!!!)

estetik cerrahi 9 - Penis kalınlaştırma (Asıl olay burada..)

estetik cerrahi 10 - Ameliyattan sonra..

estetik cerrahi 11 - Muhtemel komplikasyonlar

estetik cerrahi 12 - Enteresan vakalar

estetik cerrahi 13 - Sık sorulan sorular

estetik cerrahi 14 - Penisi 6 (altı) santim uzatamamak!

estetik cerrahi 15 - Penis büyütme ameliyatından sonra sık sorulan sorular..

estetik cerrahi 2017 ISEF kongresi, www.estechannel.tv röportajı...

Yabancı kaynaklı eğitici videolar:


estetik cerrahi Penis uzatma nasıl yapılıyor (klasik teknik.. Asıcı bağ tam kesiliyor..)estetik cerrahi ANDROPENİS: Traksiyon cihazlarından Andropenis'in kullanılışını gösteren bir video..estetik cerrahi PENİS ANATOMİSİ ÜZERİNE BİR VİDEO:estetik cerrahi PENİS ANATOMİSİ ÜZERİNE BAŞKA BİR VİDEO:estetik cerrahi PENİMASTER: Traksiyon cihazlarından Penimaster'ın kullanımı..estetik cerrahi ASICI BAĞIN KESİLMESİ: Asıcı bağın kesilmesi ile penisin nasıl dışarı kaydığını gösteren bir video. Uzamanın 2-3 cm. civarında olacağını videoda da söylüyor. İzleyin, 5-6 santim uzama vaad edenlerin yalanlarına kanmayın..Teknik olarak bizden biraz farkları olsa da asıcı bağın kesilmesinin etkisini görmeniz açısından izlemenizi öneririm..
Op. Dr. Oytun İdil    / Plastik & Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı          Adres: Rumeli cad. No:3 D:1 Nişantaşı, Şişli - İstanbul / Türkiye
GSM: 0 533 569 0649 - 0 505 296 5569         Muayenehane tel: 0 212 296 3656 - 0 505 137 1393